Wimperextensions One By One
€499,00
- Stock: Op Voorraad
- Model: ONEBYONE-2526
Gefascineerd door prachtige wimpers en droom je ervan om carrière te maken als wimperstylist(e) dan zal je na het volgend van de opleiding Wimperextensions One by One alvast een vliegende start kunnen maken. One by One wimperextensions zorgen ervoor dat de natuurlijke wimpers er na de behandeling dikker, donkerder en langer uitzien. Met de One by One techniek bevestig je één extensie op één natuurlijke wimper en creëer je een natuurlijk ogende wimperset.
De opleiding Wimperextensions One by One is een oriënterende opleiding waarvoor geen voorkennis vereist is. Het is een basisopleiding die noodzakelijk is om de opleiding Russian Volume , Brazilian Volume of Hybrid lashes te kunnen volgen.
WAT MAG JE VERWACHTEN?
Onze opleiding is een perfecte combinatie van thuisstudie en intensieve praktijktraining. Om je goed te kunnen klaarstomen voor de intensieve en praktijkgerichte opleiding ontvang je na inschrijving en voorafgaand de opleiding het volledige Wimperextensions One by One handboek. Voorafgaande thuisstudie is absoluut noodzakelijk zodat we onze tijd maximaal aan praktijklessen kunnen besteden waar onze docente je vol passie en overgave de kneepjes van het vak zal aanleren.
Bij ASAP Nails & Beauty Academy werken we met de nieuwste, innovatieve wimpers voor one by one toepassingen waardoor in tijd en energie bespaard kan worden en service foutjes tot een absoluut minimum worden herleid.
Tijdens de eerste praktijkles herhalen we belangrijke onderdelen uit het handboek en toetsen we je kennis. Daarna gaan we direct over tot de praktijk en zet je de theorie om in praktijk.
Omdat behandelingen die uitgevoerd worden rondom het oog een specifieke kennis en vaardigheid vereisen, is het van uiterste belang dat de aangeleerde technieken ook thuis omgezet worden in de praktijk, door middel van case studies. Na de eerste praktijkles is het noodzakelijk om minstens 3 case studies uit te voeren over een periode van 6 weken.
De tweede praktijkles vindt plaats 3-4 weken na de eerste praktijkles. Je brengt het model mee van de eerste les en leert de geplaatste set analyseren en krijgt handige tips en advies van de docente om de set bij te werken. In de namiddag van de tweede praktijkdag neem je deel aan de certificatieproef: Wimperextensions One by One en bij het slagen met minstens 70% voor zowel theorie als praktijk voor de proef ontvang je het One-by-One Artist certificaat.
Kortom, tijdens de complete opleiding Wimperextensions One by One worden alle tips en tricks aangeleerd om jouw klant van prachtige en natuurlijk uitziende wimpers te voorzien.
WAAROM KIEZEN VOOR ONZE ONE BY ONE OPLEIDING?
VOOR WIE?
De opleiding is perfect voor iedereen met een passie voor wimpers en de wens om deze behandeling professioneel uit te voeren bij klanten. Geen voorkennis vereist.
Onze Opleiding Wimperextensions One by One is een intensieve en praktijkgerichte opleiding
PROGRAMMA
De opleiding Wimperextensions One by One omvat een gedeelte zelfstudie, 2 praktijklessen en certificatieproef. Lestijden op alle cursusdagen 10:00 tot 18:00uur.
THUISSTUDIE:
noodzakelijk om het handboek door te nemen vóór aanvang van de les.
PRAKTIJKLES 1
PRAKTIJKLES 2
MODELLEN
Voor de praktijkoefening voorzie je twee modellen of 1 model die de beide behandeling wil laten uitvoeren op volgende tijdstippen.
PRAKTIJKLES 1
PRAKTIJKLES2
Belangrijk:
BENODIGDHEDEN
Benodigdheden voor een opleiding? Da's vaak een extra stress: iets vergeten te pakken, gesleur met tassen vol materiaal, of na afloop iets niet meer terugvinden... klinkt vertrouwd? Geen zorgen. Bij de ASAP Nails & Beauty Academy we've got you covered. Tijdens je opleiding werk je met onze professionele materialen. Geen gesleur, geen stress - alleen focussen op leren en groeien!
We geven je graag een duwtje in de rug om goed van start te gaan. Aan het einde van les 1 krijg je de kans om alle materialen aan te kopen om thuis verder te oefenen - en dat met een supermooie start-up korting*. En het wordt nog beter: registreer je tijdens de opleiding als student en geniet gedurende het volledige opleiding van een fijne studentenkorting*, zowel in onze fysieke winkels als in onze online-store. * start-up & studentenkortingen niet van toepassing op opleidingen en niet cumuleerbaar met andere kortingen, promoties en/of acties.
NA DE OPLEIDING
Aan het einde van de opleiding, mits het uitvoeren van 3 case studies en mits het slagen met minimaal 70% voor zowel de theorie- en de praktijkproef, ontvang je het certificaat One by One Lash Artist
PRIJS
De prijs voor deze opleiding omvat de cursus en een uitgebereid naslagwerk. Daarnaast voorzien wij een smakelijke lunch en drankjes, zodat je vol energie de hele dag kan oefenen en bijleren. Heb je bepaalde voedselintoleranties, waarbij rekening gehouden dient te worden, Let us Know!
HUISREGELS
ENGAGEMENT
De cursist verbindt zich ertoe de theorie gedreven in te studeren, de opgelegde praktijktaken naar behoren uit te voeren en alle lessen bij te wonen.
WIJ ZORGEN VOOR DE LES, JIJ VOOR MINSTENS 1 KLASGENOOT ;-)
Onze opleidingen starten vanaf 2 deelnemers. Zijn we uitzonderlijk met minder? Dan plannen we graag een nieuwe datum. Wil je liever niet wachten? Dan kan je -mits betaling van een supplement- kiezen voor een privéopleiding helemaal op jouw tempo!
AFWEZIG
De ASAP Nails & Beauty Academy engageert zich om je steeds volgens de nieuwste technieken op te leiden. Hiervoor worden docenten ingehuurd die het beste van zichzelf geven en met de nodige passie en geduld je de technieken meester willen maken. Wanneer je zonder verwittigen afwezig bent voor een les/opleiding is er geen mogelijkheid om kosteloos een andere datum of tijdstip in te plannen en is terugbetaling van het lesgeld niet mogelijk.
ALGEMENE VOORWAARDEN OPLEIDINGEN
ASAP NAILS & BEAUTY ACADEMY | LESLOCATIES
ASAP Nails & Beauty Store BRUGGE | Lieven Bauwensstraat 19 | 8200 Brugge | +32(0)50 32 15 82 | brugge@asap-nails.com
ASAP Nails & Beauty Store HASSELT | Diepenbekerweg 4-6 | 3500 Hasselt | +32(0)11 15 04 82 | hasselt@asap-nails.com
ASAP Nails & Beauty Store KEMPEN| Lammerdries-Winkelstraat 23 | 2250 Olen | kempen@asap-nails.com >>> COMING SOON >>> vanaf juni 2025
ASAP Nails & Beauty Boutique ANTWERPEN | Bredabaan 1243 | 2930 Brasschaat | antwerpen@asap-nails.com >>> COMING SOON >>> vanaf september 2025